Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLORENCE KNOLL (1917-), soffbord, Knoll International USA för NK, 1938, rektangulär skiva fanerad i teak, svartlackerat stålunderrede, brickmärkt, höjd ca 45, 114x57 cm
Smärre slitage
573004
2018-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här