Florence Knoll soffbord

Florence Knoll soffbord
Florence Knoll soffbord
Florence Knoll soffbord
Florence Knoll soffbord
Florence Knoll soffbord
Florence Knoll soffbord
Florence Knoll soffbord
Florence Knoll soffbord
Florence Knoll soffbord
Florence Knoll soffbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLORENCE KNOLL (1917-), soffbord, Knoll International USA för NK, 1938, rektangulär skiva fanerad i teak, svartlackerat stålunderrede, brickmärkt, höjd ca 45, 114x57 cm

Smärre slitage

573004

2018-09-21