Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARRY WICHMANN (1916-1993): flicka vid fönster, signerad Wichmann-71, olja på pannå, ca 20,5x13, rammått 25x17,5 cm.
Mindre förgyllningsbortfall på ram.
573028
2018-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här