Bokskåp 1900-tal

Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal
Bokskåp 1900-tal

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKSKÅP, 1920-tal, vitmålat, 2 skåp med flyttbar hyllinredning, nedertill 2 luckor, höjd ca 140, 163x33 cm

Nycklar medföljer

Senare bemålat, färgslitage

573029

2018-09-21