Skåp Ekström

Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström
Skåp Ekström

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, "Furubo", skåp med vitrinöverdel, Swedese, 1900-talets andra hälft, Oregon pine, dörrspeglar klädda i rotting, svarvade dragknoppar, brännmärkning, höjd ca 200, 60x35 cm

Smärre ytskador

573048

2018-09-21