Per Öberg Confidencen
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PER ÖBERG, 4 st stolar och 2 st karmstolar , "Confidencen", märkt "Confidencestolen", numrerade, brännmärkta PÖ (Per Öberg (arkitekt)), JH (Johan Hellström prototypsnickare), SPS (Sven Philip Sörensen donator), stämplade Åfors Möbelfabrik AB, gråbetsade, sitthöjd ca 43 cm
Slitage och skador
573052
2018-09-21