Biblioteksbord

Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1800-talets mitt, England, fanerat i pyramid mahogny, mässingsbeslag, på pelarfot, lådimitation, utdragbart, höjd 74, diameter 123 cm

Smärre fanerskador och bortfall

573066

2018-09-21