Kienzle bordsur

Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur
Kienzle bordsur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KIENZLE, bordsur, 1960-tal, urhus i mässing, mekanisk, urtavla med världstider samt märkt Lufthansa, höjd 30, diameter 25 cm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med skador

573074

2018-09-21