Longines Dolce Vita herrarmbandsur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LONGINES, armbandsur, Dolce Vita, stål, ca 2006, quartz, safirglas, ref nr. L5.502.4.71.6, serie nr. 30137212, originallänk i stål, viklås, diameter 25,2 mm, box
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, ask med skador, bruksslitage, serie nr stämmer ej på certifikat
573091
2018-09-23