Longines Dolce Vita herrarmbandsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LONGINES, armbandsur, Dolce Vita, stål, ca 2006, quartz, safirglas, ref nr. L5.502.4.71.6, serie nr. 30137212, originallänk i stål, viklås, diameter 25,2 mm, box

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, ask med skador, bruksslitage, serie nr stämmer ej på certifikat

573091

2018-09-23