Taklampor Hans Agne Jakobsson

Taklampor Hans Agne Jakobsson
Taklampor Hans Agne Jakobsson
Taklampor Hans Agne Jakobsson
Taklampor Hans Agne Jakobsson
Taklampor Hans Agne Jakobsson
Taklampor Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, "Elysett", taklampor 4 st, Markaryd, trälameller, höjd ca 53 cm

Mindre skador, slitage

573093

2018-09-27