Rullklaffsekretär

Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär
Rullklaffsekretär

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, fack-/lådinredning, svaravde ben, höjd 107, 75x55 cm

Slitage och skador, nyckel saknas

573096

2018-09-23