Matta Märta Måås-Fjetterström

Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström
Matta Märta Måås-Fjetterström

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, matta, flossa, rombformad dekor, signerad MMF, ca 207x103 cm

Skada, slitage

573105

2018-09-23