Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLASKOR, 5 st, 1800-tal, slipad dekor, delvis med silverlock, höjd ca 11-15 cm
Ursprungligen tillhörande bords-sur-tout (delarna dock ej tillhörande), nagg
573107
2018-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här