Flaskor 1800-tal

Flaskor 1800-tal
Flaskor 1800-tal
Flaskor 1800-tal
Flaskor 1800-tal
Flaskor 1800-tal
Flaskor 1800-tal
Flaskor 1800-tal
Flaskor 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKOR, 5 st, 1800-tal, slipad dekor, delvis med silverlock, höjd ca 11-15 cm

Ursprungligen tillhörande bords-sur-tout (delarna dock ej tillhörande), nagg

573107

2018-09-23