Ansgar Almqvist brons

Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons

Klubbat för:

5 400 SEK

6 000 SEK

ANSGAR ALMQVIST (1889-1973): Ungt par, monogramsignerad och daterad AA -59, 1/8, gjutarmärkt Erik Pettersson, patinerad brons, höjd 43 cm

573108

2018-09-23