Klubbat för:
5 400 SEK
6 000 SEK
ANSGAR ALMQVIST (1889-1973): Ungt par, monogramsignerad och daterad AA -59, 1/8, gjutarmärkt Erik Pettersson, patinerad brons, höjd 43 cm
573108
2018-09-23