Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Jazz, signerad och numrerad 145/375, färglitografi, bladmått ca 40x57 cm
573109
2018-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här