Matservis Villeroy & Boch Amapola
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VILLEROY & BOCH, "Amapola", 56 dlr., matservis, porslin, bestående av: 8 kuverttallrikar, 8 flata mattallrikar, 8 förrättstallrikar, 8 djupa tallrikar, 8 frukostskålar, skål, 4 muggar, 8 kaffekoppar med fat, sockerskål, gräddkanna samt såssnipa, kuverttallrikens diameter ca 32 cm
Nagg förekommer, slitage
573115
2018-09-21