Emil Weidlich vas Elme glasbruk

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

EMIL WEIDLICH, vas, Elme, graverad dekor av Diana och hjort, signerad W 169 A Elme, höjd 13,5, längd 20 cm

Ytslitage

573118

2018-09-21