Vas Ebba von Wachenfeldt

Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt
Vas Ebba von Wachenfeldt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EBBA VON WACHENFELDT, vas, unik, lilatonat glas, påklippt dekor av blåbärsris i grönt, rosa och blått, monogramsignerad och daterad 2003 (+), höjd ca 20 cm

Ngt sned

573141

2018-09-21