Walter Bosse figurin

Walter Bosse figurin
Walter Bosse figurin
Walter Bosse figurin
Walter Bosse figurin
Walter Bosse figurin
Walter Bosse figurin
Walter Bosse figurin
Walter Bosse figurin
Walter Bosse figurin
Walter Bosse figurin

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WALTER BOSSE, figurin, Austria, glaserad keramik, stämplad "Made in Austria" samt "Bosse...", höjd ca 21 cm

Nagg

573162

2018-09-21