Folke Ohlson ´´USA 75´´ fåtölj

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLKE OHLSON, modell ´´USA 75´´, fåtölj, 1900-talets andra hälft, formgiven 1963, Dux, stomme i valnöt, klädsel i ljus textil, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, märken, fläckar, repor

573173

2018-09-23