Lars-Uno Österman vettar

Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar
Lars-Uno Österman vettar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS-UNO ÖSTERMAN, vettar, 4 st, 1900-talets andra hälft, bemålat trä, i form av ejderhonor respektive salskrakor, signerade och daterade Lars-U. Österman respektive L-UÖ, daterade 1963, 1986, 1973 respektive 1973, längd ca 34 cm

573186

2018-09-21