Paul Hoff glasfiguriner

Paul Hoff glasfiguriner
Paul Hoff glasfiguriner
Paul Hoff glasfiguriner
Paul Hoff glasfiguriner
Paul Hoff glasfiguriner
Paul Hoff glasfiguriner
Paul Hoff glasfiguriner
Paul Hoff glasfiguriner
Paul Hoff glasfiguriner
Paul Hoff glasfiguriner
Paul Hoff glasfiguriner
Paul Hoff glasfiguriner

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

PAUL HOFF & KJELL ENGMAN, "Utrotningshotade Djur", figuriner, 12 st., glas, Kosta Glasbruk, 1970/80-tal, höjd ca 3-17 cm, certifikat medföljer

Smärre nagg

573189

2018-09-22