Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
PAUL HOFF & KJELL ENGMAN, "Utrotningshotade Djur", figuriner, 12 st., glas, Kosta Glasbruk, 1970/80-tal, höjd ca 3-17 cm, certifikat medföljer
Smärre nagg
573189
2018-09-22