Tivolilampa Louis Weisdorf

Tivolilampa Louis Weisdorf
Tivolilampa Louis Weisdorf
Tivolilampa Louis Weisdorf
Tivolilampa Louis Weisdorf
Tivolilampa Louis Weisdorf
Tivolilampa Louis Weisdorf
Tivolilampa Louis Weisdorf
Tivolilampa Louis Weisdorf

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

LOUIS WEISDORFF, taklampa, s.k. "Tivolilampa", formgiven för Lyfa 968, Danmark, mässing, invändigt lackerad i orange och gult, höjd 40 cm

Slitage, repor

573195

2018-09-27