Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
LOUIS WEISDORFF, taklampa, s.k. "Tivolilampa", formgiven för Lyfa 968, Danmark, mässing, invändigt lackerad i orange och gult, höjd 40 cm
Slitage, repor
573195
2018-09-27