Carl Malmsten Släden

Carl Malmsten Släden
Carl Malmsten Släden
Carl Malmsten Släden
Carl Malmsten Släden
Carl Malmsten Släden
Carl Malmsten Släden
Carl Malmsten Släden
Carl Malmsten Släden

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Släden", satsbord, 3 dlr., ek, brännmärkt CM, 1960-tal, underhylla med ribbor, höjd ca 56, 70x41 cm

Smärre bruksslitage

573197

2018-09-22