Carl Malmsten Staken
2018-09-22
573205
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL MALMSTEN, "Staken", golvarmatur, ek, 1900-talets andra hälft, höj- och sänkbar, brännmärkt CM, höjd ca 132 cm
Smärre slitage