Takarmaturer 2 st Fagerhults

Takarmaturer 2 st Fagerhults
Takarmaturer 2 st Fagerhults
Takarmaturer 2 st Fagerhults
Takarmaturer 2 st Fagerhults
Takarmaturer 2 st Fagerhults
Takarmaturer 2 st Fagerhults
Takarmaturer 2 st Fagerhults
Takarmaturer 2 st Fagerhults

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULTS, takarmaturer 2 st, 1900-talets andra hälft, vardera med 3 cylinderformade ljuskällor, metall och glas, total höjd ca 150, ljuskälla ca 25 cm

Slitage

573213

2018-09-27