Lars Jonsson färglitografi
2018-09-22
573230
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Svartvit flugsnappare, signerad Lars Jonsson, 152/366, färglitografi, bladmått ca 36x27 cm