Bokhylla 3 sektioner 1960-tal

Bokhylla 3 sektioner 1960-tal
Bokhylla 3 sektioner 1960-tal
Bokhylla 3 sektioner 1960-tal
Bokhylla 3 sektioner 1960-tal
Bokhylla 3 sektioner 1960-tal
Bokhylla 3 sektioner 1960-tal
Bokhylla 3 sektioner 1960-tal
Bokhylla 3 sektioner 1960-tal
Bokhylla 3 sektioner 1960-tal
Bokhylla 3 sektioner 1960-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 3 sektioner, 1960-tal, fanerat i ek, märkt made in Sweden, höjd ca 172, 285x43 cm

Repor, märken

573232

2018-09-27