Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 3 sektioner, 1960-tal, fanerat i ek, märkt made in Sweden, höjd ca 172, 285x43 cm
Repor, märken
573232
2018-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här