Soffa 1940/50-tal
2018-09-22
573245
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 1940/50-tal, svängd modell, plyschklädsel med mörkbetsade ben, höjd ca 75, 200x90 cm
Bruksslitage