Eugenijus Budrys oljemålning

Eugenijus Budrys oljemålning
Eugenijus Budrys oljemålning
Eugenijus Budrys oljemålning
Eugenijus Budrys oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EUGENIJUS BUDRYS (1925-2007): Sittande modell, signerad och daterad E Budrys 1953, olja på pannå, ca 59x46 cm

573250

2018-09-22