Distler brandbil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
J.D. DISTLER BRANDBIL, 1930-40-tal, litograferad och lackerad plåt i rött och gult, 4 uniformerade brandmän, hjul helt i plåt, fäll- och utskjutbar stege, urverksdriven, batteridrivna strålkastare, längd 41 cm
Spärr som håller upp stegen delvis av, obetydliga lackskador
573253
2018-10-14