Ikon i mässing och emalj

Ikon i mässing och emalj
Ikon i mässing och emalj
Ikon i mässing och emalj
Ikon i mässing och emalj

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

IKON, 1900-tal, Ryssland, mässing och emalj, höjd 26 cm

Zustandsbeschreibung

skador

573258

2018-09-26