Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
IKON, 1900-tal, Ryssland, mässing och emalj, höjd 26 cm
Zustandsbeschreibung
skador
573258
2018-09-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner