Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
IKON, 1900-tal, Ryssland, mässing och emalj, höjd 17 cm och IKON 1900-tal, Ryssland, mässing, höjd ca 12 cm
(2)
skador, emaljskador
573259
2018-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här