Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, gulmetall, 1900-talets första hälft, Art Deco, i form av poserande kvinna, märkt A. Vidion, längd ca 23, höjd 27 cm
Lagning, sockeln med nagg, glaskupan med spricka
573261
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här