Bordslampa Art Deco

Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco
Bordslampa Art Deco

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, gulmetall, 1900-talets första hälft, Art Deco, i form av poserande kvinna, märkt A. Vidion, längd ca 23, höjd 27 cm

Lagning, sockeln med nagg, glaskupan med spricka

573261

2018-09-22