Reseikon i mässing och emalj

Reseikon i mässing och emalj
Reseikon i mässing och emalj
Reseikon i mässing och emalj
Reseikon i mässing och emalj
Reseikon i mässing och emalj
Reseikon i mässing och emalj
Reseikon i mässing och emalj
Reseikon i mässing och emalj
Reseikon i mässing och emalj
Reseikon i mässing och emalj

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

RESEIKON, 1900-tal, Ryssland, fyrdelad, mässing och blå emalj, höjd 18 cm

slitage

573266

2018-09-26