Soffbord och sidobord mässing

Soffbord och sidobord mässing
Soffbord och sidobord mässing
Soffbord och sidobord mässing
Soffbord och sidobord mässing
Soffbord och sidobord mässing
Soffbord och sidobord mässing
Soffbord och sidobord mässing
Soffbord och sidobord mässing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, skivor i marmor, höjd ca 51, 140x80 samt 55x55 cm

Bruksslitage

573299

2018-09-27