Bord med 5 pallar i form av tunnor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD MED 5 PALLAR, i form av tunnor, bord med furuskiva och pallar med sitsar i svart skinn, Höjd ca 50-72, bordets diameter ca 90 cm

Repor, märken, slitage

573302

2018-09-27