Swatch ´´Heartleaf´´ armbandsur
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SWATCH, "Heartleaf", armbandsur, 2005, quartz, refnr: LK269GPU, nr: 602, diameter ca 25 mm, stål armband prytt med hjärtformade vita- och röda pastestenar, extra länkar medföljer
SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, pastestenar med mindre repor
573304
2018-09-23