Swatch ´´Heartleaf´´ armbandsur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SWATCH, "Heartleaf", armbandsur, 2005, quartz, refnr: LK269GPU, nr: 602, diameter ca 25 mm, stål armband prytt med hjärtformade vita- och röda pastestenar, extra länkar medföljer

SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, pastestenar med mindre repor

573304

2018-09-23