Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, art deco, alm samt bonad björk, med intarsia, höjd 66, 110x49 cm
Bruksslitage, senare knoppar
573307
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här