Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, ek, 1700-tal, 4 lådor, smålådor bakom klaffen, beslag i mässing, höjd ca 103, 93x51 cm

Skador, bortfall, nyckel saknas

573314

2018-09-22