Carl Malmsten skåp
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, skåp, Svensk Fur, 1900-talets mitt, räfflade dörrar, inredning med hyllor och lådor, underdel med två lådor, höjd ca 150, 110x40 cm, nyckel finns
Bruksslitage, märken och repor.
573321
2018-09-22