Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
J SCHALLER (18/1900-tal): Fiskare i fors, signerad J Scaller, olja på duk, ca 87x110 cm
Fläck, ramen med pastellageskador
573324
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här