Schaller oljemålning

Schaller oljemålning
Schaller oljemålning
Schaller oljemålning
Schaller oljemålning
Schaller oljemålning
Schaller oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

J SCHALLER (18/1900-tal): Fiskare i fors, signerad J Scaller, olja på duk, ca 87x110 cm

Fläck, ramen med pastellageskador

573324

2018-09-22