Collier örhängen 1 par biwapärlor smaragder
Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, COLLIER, förgylld oädel metall, 3-radigt, odlade biwapärlor, fasetterade smaragder och vita stenar, collier med avslut av reglerbar textiltråd, örhängen med krokar, höjd 5,5 cm, etui medföljer
Flertalet stenar med hack och skador, 3 smaragder saknas
573344
2018-09-23