Ikoner

Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner
Ikoner

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IKONER, 1900-tal, Ryssland, bemålat trä, höjd 7,5-17,5 cm
(4)

skador, färgbortfall

573385

2018-09-26