Salongsgruppp sengustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, förgylld och patinerad, bestående av: 2 karmstolar, 4 stolar, salongsbord med stenskiva, soffa, soffanslängd 210, sitthöjd ca 45, bordets höjd 68, diameter 81 cm

Slitage, dekorelement saknas på bordet

573386

2018-09-22