Salongsgruppp sengustaviansk stil
2018-09-22
573386
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SALONGSGRUPP, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, förgylld och patinerad, bestående av: 2 karmstolar, 4 stolar, salongsbord med stenskiva, soffa, soffanslängd 210, sitthöjd ca 45, bordets höjd 68, diameter 81 cm
Slitage, dekorelement saknas på bordet