Katarina Säfwenberg blandteknik på paper

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KATARINA SÄFWENBERG (verksam från 1970-tal), motiv av två figurer, signerad K Säfwenberg samt daterad -93, blandteknik på paper, bildstorlek 52.5x40 cm

Ej examinerad ur ramen

573388

2018-09-25