Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRICKBORD, 1900-talets mitt, rotting, svenskt tenn med äldre bricka i plått, på hjul, höjd ca 54, 59x43 cm

Slitage

573390

2018-09-22