Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHLIIP VON SCHANTZ (1928-1998), Röda vinbär i skål, signerad och daterad v. Schantz -77, 8/125, färglitografi, bildstorlek 19x26 cm

Gulnader efter passepartout

573397

2018-09-22