Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHLIIP VON SCHANTZ (1928-1998), Röda vinbär i skål, signerad och daterad v. Schantz -77, 8/125, färglitografi, bildstorlek 19x26 cm
Gulnader efter passepartout
573397
2018-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här